Folie matowe

Folie matowe

Folie matowe to jedna z najpopularniejszych metod pozwalających na skuteczne zablokowanie wglądu do wnętrza pomieszczenia. Dzięki swoim parametrom optycznym umożliwiają zasłonięcie wnętrza pomieszczenia w 100%, jednocześnie nie ograniczając dostępu do światła dziennego. Folie matowe spełniają swoje przeznaczenie także po zmroku, przy zapalonym świetle, dlatego znajdują szerokie zastosowanie w pomieszczeniach, w których zachowanie prywatności jest niezwykle istotnie, tj. w gabinetach lekarskich, oknach wychodzących na ulicę, oknach łazienkowych, kabinach prysznicowych itp. Decydując się na folie matowe należy pamiętać, iż blokują one widoczność w dwie strony: zarówno do wnętrza, jak i na zewnątrz pomieszczenia.

Zalety stosowania folii matowych

Zalety stosowania folii matowych

Zalety stosowania folii matowych:
- znajdują zastosowanie w tworzeniu nieprzeziernych przegród szklanych (zastępują piaskowanie i wytrawianie szyb),
- zapewniają prywatność i intymność przebywania w biurach i domach, uniemożliwiając wgląd oso trzecich do wnętrza pomieszczeń,
- gwarantują dobrą przepuszczalność światła widzialnego do wnętrza - do 90%,
- redukują szkodliwe działanie promieni UV,
- posiadają 10 - letnią gwarancję.

Folie dekoracyjne

Folie dekoracyjne

Folie dekoracyjne, w odróżnieniu od pozostałych folii, nie są foliami o jednolitej strukturze, lecz foliami podzielonymi na wiele mniejszych wzorów przeplatanych folią bezbarwną, tj. z różnorodnymi dekoracjami w postaci kropek, pasków, kratek, czy nieregularnych kresek.
Wykorzystywane są głównie do dekoracji okien i innych powierzchni szklanych. Dostępność w wielu kolorach umożliwia uzyskanie indywidulanego wyglądu biura lub mieszkania.

Wszystkie wykorzystywane przez naszą firmę folie posiadają atesty: Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych (ICiMB), Instytutu Techniki Budowlanej (ITB) oraz  Państwowy Atest Higieniczny (PAT)

BlackGlass folie samochodowe i okienne
ul. Golisza 6

71-682 Szczecin
kontakt@black-glass.pl

tel. +48

Zadzwoń i zapytaj o wycenę.