Folie samochodowe do przyciemniania szyb

Folie samochodowe do przyciemniania szyb

Oferowane przez naszą firmę folie przyciemniające szyby samochodowe charakteryzują się najwyższą jakością, przez co nadadzą Twojemu autu elegancki wygląd, przy jednoczesnej wyraźnej poprawie komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Pracujemy na sprawdzonych foliach samochodowych renomowanych światowych producentów, takich jak: ARMOLITE SUNGARD 3M. Są to folie z serii Premium, najwyższej światowej jakości, przeznaczone do zastosowania w samochodach osobowych, autobusach, busach, jachtach, maszynach budowlanych oraz wszędzie tam, gdzie promienie słoneczne powodują dyskomfort podczas podróżowania bądź utrudniają wykonywanie pracy. Nasze folie nie mają negatywnego wpływu na widoczność podczas jazdy. Widoczność zarówno w dzień, jak i w nocy jest idealna, nie stwarza dyskomfortu lub niepotrzebnych utrudnień podczas prowadzenia oraz parkowania.

Ochrona prywatności pasażerów.

Ochrona prywatności pasażerów.

Szeroka paleta odcieni pozwala dobrać folię zgodnie z wymaganiami każdego klienta, a tym samym nadać indywidualny charakter każdemu samochodowi. Zastosowana technika produkcji folii gwarantuje ich wieloletnią trwałość, głębię barwy odporną na blaknięcie i zarysowania w trakcie użytkowania. Stosowana przez nas folia nadaje szybie dodatkową wytrzymałość, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie podczas próby włamania lub w przypadku uszkodzenia szyby (folia chroni pasażerów przed odpryskami szkła). Dużym atutem folii jest również ochrona prywatności pasażerów. Wnętrze auta po naklejeniu folii pozostaje niewidoczne dla osób znajdujących się na zewnątrz.

Idealne przyleganie

Idealne przyleganie

Możemy Państwu zaoferować folie z serii Raycer firmy Armolit, która obecnie jest jedną z wiodących na rynku folii przyciemniających szyby. Charakteryzuje się doskonałą jakością pozwalającą na idealnym przyleganiu do nadruków szyby (co ma szczególne znaczenie w przypadku szyby tylnej i szyb karoseryjnych), co daje wrażenie szyby przyciemnionej oryginalnym przyciemnieniem fabrycznym.

Zalety folii na szyby samochodowe:

Zalety folii na szyby samochodowe:

 • posiadają polski atest z Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych (ICiMB),
 • nie tracą koloru – gwarancja producenta min. 7 lat,
 • utrzymują chłód twojego samochodu nawet w największy upał (blokują do 70% całkowitej energii słonecznej),
 • redukują refleksy i zmęczenie oczu – sprawiają, że jazda jest bezpieczniejsza i przyjemniejsza,
 • dzięki zastosowaniu przezroczystej folii ochronnej na przednich szybach (co jest zgodne z przepisami) można zapobiec włamaniom zwiększając bezpieczeństwo (folie ochronne seria 4 Mil Raycer Safety ),
 • elegancja, komfort i bezpieczeństwo,
 • folie posiadają warstwę chroniącą przed zarysowaniem,
 • podnoszą walory estetyczne samochodu,
 • poprawiają skuteczność działania klimatyzacji, gdyż zatrzymują na zewnątrz do 70% energii słonecznej,
 • przyciemnianie szyb działa jak bariera, redukując 99% promieni UV, chronią ciebie i twój samochód przed niszczącym działaniem promieni słonecznych, chronią przed odbarwianiem i niszczeniem tapicerki,
 • przyciemnianie szyb to elegancja i prestiż,

Należy podkreślić, że montaż folii jest w 100% procentach odwracalnym procesem, a auto z zamontowaną folia nie traci gwarancji.

Folie samochodowe przyciemniające dostępne w pięciu odcieniach w zakresie 5%, 12%, 20%, 36% i 50% transmisji światła widzialnego.

Wszystkie montowane przez nas folie samochodowe posiadają homologację i objęte są 7 – letnią gwarancją użytkowania.

Firma Blacglass dokłada wszelkich starań, aby każdy samochód znajdujący się w naszym warsztacie  był oklejony z najwyższa starannością, dlatego czas montażu folii (w zależności od samochodu) waha się od 2 do 4 h.

Podczas montażu używamy wyłącznie narzędzi renomowanych marek, które pozwalają nam na bezinwazyjny demontaż tapicerek drzwi. Jest to proces niezbędny i większości przypadków konieczny. Polega na demontażu szyby drzwiowej, tzw. „szyby pracującej” (opuszczanie i podnoszenie). Powyższy zabieg ma celu uniknięcie zadzierania się folii, poprzez jej naklejenie na całej powierzchni szyby i docięcie do samej krawędzi. Dzięki temu szyba uzyskuje estetyczny wygląd, niczym nie różniący się od szyb oryginalnie fabrycznie przyciemnionych.

Przez ok. 3-4 dni od montażu folii na szybie może pojawiać się „mgiełka” pomiędzy folią a szybą, co jest naturalnym procesem związanym z tzw. „dosychaniem” szyby."      

Prawidłowy montaż folii samochodowych ma istotny wpływ na okres trwałości folii oraz jej pełną funkcjonalność. Jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalny montaż folii samochodowych wykorzystując wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas oklejania nowych aut dla czołowych szczecińskich salonów samochodowych, takich jak BMW, MERCEDES, VOLVO, LEXUS, AUDI, VW, FORD, HYUNDAI, a także aut używanych. Nasza wiedza pozwoli uniknąć dodatkowych kosztów związanych z nieprawidłowym montażem, a także zapewni, że efekt końcowy będzie zgodny z Państwa oczekiwaniami.

 • Logo 3m
 • Logo Sun Guard
 • Logo Armorlite
 • Logo Foliggo
 • Logo Maxuels
 • Logo Warsfoll
BlackGlass folie samochodowe i okienne
ul. Golisza 6

71-682 Szczecin
kontakt@black-glass.pl

tel. +48

Zadzwoń i zapytaj o wycenę.