Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Folie bezpieczne są doskonałym rozwiązaniem dla ochrony różnego rodzaju powierzchni szklanych przed ich uszkodzeniem. Ich głównym zadaniem jest utrzymanie całej tafli szkła w jednym kawałku po rozbiciu. Dzięki silnemu przyleganiu folii do szyby rozbite szkło nie rozsypuje się lecz pozostaje na miejscu, co stanowi dodatkową ochronę przed zranieniem jego odłamkami. Chroni to osoby znajdujące się w pomieszczeniu przed zranieniem, co ma niezwykle duże znaczenie w przypadku pomieszczeń, w których przebywają dzieci. Proponowane folie charakteryzują się wysoką wytrzymałością na działanie czynników zewnętrznych oraz mechaniczne uszkodzenia. Folie bezpieczne są foliami bezbarwnymi, dzięki czemu ich zamontowanie pozostaje bez wpływu na wizerunek powierzchni szklanej.

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Wysoka jakość, niezwykłe właściwości oraz funkcjonalność folii zabezpieczających powodują, że mają one szerokie zastosowanie. Doskonale nadają się do zabezpieczenia wszelkiego rodzaju powierzchniach szklanych oraz powierzchniach lustrzanych. Najczęściej stosowane są w szpitalach, szkołach, przedszkolach i mieszkaniach prywatnych oraz wymagane w każdym zakładzie produkującym artykuły spożywcze. Zastosowanie tego typu folii ma pozytywny wpływ na ograniczenie wydatków związanych z koniecznością zastosowania innych zabezpieczeń powierzchni okiennych.
Folie bezpieczne są również odporne na ścieranie, dzięki czemu zachowują estetyczny wygląd oraz nie utrudniają konserwacji szyb czy luster. Dodatkową zaletą folii jest ograniczenie przenikania promieniu UV (nawet o 99%), co stanowi zabezpieczenie mebli oraz wyposażenia pomieszczeń przed przedwczesnym płowieniem i wyblaknięciem. Zastosowanie folii zabezpieczających jest niezbędne do otrzymania certyfikatu HACCP.

BlackGlass folie samochodowe i okienne
ul. Golisza 6

71-682 Szczecin
kontakt@black-glass.pl

tel. +48

Zadzwoń i zapytaj o wycenę.