Folie antywłamaniowe

Folie antywłamaniowe

Folie okienne antywłamaniowe to najlepszej jakości folie ochronne stanowiące bardzo skuteczne zabezpieczenie powierzchni szklanych przed włamaniem oraz różnego rodzaju zagrożeniami z zewnątrz. Ich zastosowanie to znakomita alternatywa dla montowania drogich i często mało skutecznych krat okiennych lub kosztownych systemów alarmowych. Folie montowane są na szybach okiennych przez co wzmacniają powierzchnię szklaną, zabezpieczając jednocześnie przed skutkami stłuczenia lub pęknięcia szyby. Skutecznie przytrzymują kawałki szkła w jednym miejscu i zapobiegają przed jego rozpryśnięciem.

Folie antywłamaniowe dostępne są w wariancie bezbarwnym, dzięki czemu nie zmieniają wizerunku okna, ani też nie zaciemniają go. Dzięki montażowi od wewnątrz pomieszczenia włamywacz nie ma dostępu do folii oraz nie ma możliwości wycięcia otworu w szybie.

Oferta folii antywłamaniowych

Oferta folii antywłamaniowych

Oferta folii antywłamaniowych obejmuje przede wszystkim produkty atestowane. Gwarancją ich niezawodności jest wysokiej klasy technologia zastosowana podczas produkcji. Poza swoimi właściwościami zabezpieczającymi przez włamaniem, folie tego typu doskonale chronią powierzchnię okienną przed zarysowaniami.

Najczęściej zastosowanie folii ma miejsce w obiektach użyteczności publicznej, urzędach, szpitalach, bankach, biurach oraz oknach wystaw sklepowych, czyli wszędzie tam, gdzie priorytetem jest ochrona bezpieczeństwa i eliminowanie zagrożeń. Coraz częściej folie tego rodzaju montowane są w domach jednorodzinnych i mieszkań znajdujących się na niskim parterze. Ich funkcjonalność polega na tym, że po zamontowaniu są praktycznie niewidoczne, a więc nie wpływają na estetykę budynku. Występujące również w wersji przeciwsłonecznej mają za zadanie ochronę pomieszczeń biurowych przed nadmiernym oświetleniem oraz szkodliwością promieniowania UV, zatrzymując je aż w 99% .

Folie antywłamaniowe posiadają atesty wytrzymałościowe ITB P1 i P2, a także mogą być podstawą do ubiegania się o zniżkę przy ubezpieczeniach od włamania. Wyróżniają je również właściwości przeciwpożarowe oraz przeciwwybuchowe.

BlackGlass folie samochodowe i okienne
ul. Golisza 6

71-682 Szczecin
kontakt@black-glass.pl

tel. +48

Zadzwoń i zapytaj o wycenę.