Folie na polięglan komórkowy

Folie na polięglan komórkowy

Świetliki dachowe, jak sama nazwa wskazuje mają zapewniać lepsze doświetlenie pomieszczeń. Taki typ „okien dachowych” świetnie nadaje się do zastosowania w przypadku hal produkcyjnych, przemysłowych, czy większych powierzchni magazynowych. Znakomite właściwości doświetlające świetlików dachowych powodują jednak bardzo mocne nagrzewanie się pomieszczeń podczas słonecznych, upalnych dni. Ma to niekorzystny wpływ na komfort pracy przebywających w nich osób.
Aby ograniczyć ilość energii słonecznej przedostającej się do wewnątrz pomieszczenia należy zastosować folię na poliwęglan komórkowy. Folia ta posiada specjalne „mikro pory” przepuszczające gaz, który wydzielany jest przez poliwęglan. Folie cechuje również duża rozszerzalność pod wpływem temperatury, co sprawia, że folia „pracuje” wraz z poliwęglanem świetlika, czy innej konstrukcji, dopasowując się do zmieniających się wymiarów poliwęglanu.

Folie w ofercie

Folie w ofercie

Oferujemy wysokiej klasy folie na poliwęglan w dwóch rodzajach:

  • folie lustrzane, odbijające światło i przepuszczające jednocześnie znaczną część światła widzialnego,
  • folie matowe (szczególnie polecane przez naszą firmę ), rozpraszające światło i likwidujące odblaski.
Oba rodzaje folii na poliwęglan w ekonomiczny i skuteczny sposób obniżają temperaturę wewnątrz pomieszczeń, a tym samym wpływają na podniesienie komfortu przebywających w nich osób.

Zalety stosowania

Zalety stosowania

Zalety stosowania folii na poliwęglan: skutecznie obniżają temperaturę wewnątrz pomieszczenia - redukcja temperatury zatrzymanej na powierzchni świetlika do 80%,

  • znacznie zmniejszają koszty klimatyzowanych pomieszczeń,
  • poprawiają komfort pracy,
  • redukują promienie UV – do 9%,
  • posiadają „mikro pory”, dzięki którym transmitują gaz wydzielający się z poliwęglanu,

Folie te posiadają 5 – letnia gwarancję.

BlackGlass folie samochodowe i okienne
ul. Golisza 6

71-682 Szczecin
kontakt@black-glass.pl

tel. +48

Zadzwoń i zapytaj o wycenę.